odżywka do włosów

Elsève Total Repair 5 Conditioner

Elsève Total Repair 5 Conditioner to odżywka do włosów zapewniająca natychmiastową kurację regenerującą dla włosów. Produktem komplementarnym dla odżywki jest szampon z tej samej serii. Marka L’Oréal Paris postawiła na bogaty w keratynę skład i przystępną cenę.

Dla kogo?

Odżywka od L’Oréal to przede wszystkim kosmetyk dla tych, którzy nie mają cierpliwości do długotrwałych kuracji odbudowujących. Formuła Total Repair 5 zapewnia natychmiastowe efekty. Sprawdzi się u osób, które mają zniszczone i nadwyrężone włosy.

Jak działa?

Producent zapewnia, że wystarczy tylko 60 sekund dla efektu regeneracji włosów. Odżywkę do włosów Elsève Total Repair 5 od L’Oréal Paris opracowano w taki sposób, aby przynosiła podwójny efekt regeneracji i poprawy wyglądu w jednym.

GŁĘBOKA ODBUDOWA NA POZIOMIE KOMÓREK – już podczas pierwszej aplikacji formuła bogata w keratynę tworzy na włosach ochronny filtr, a składniki aktywne wnikają w głąb włókien zapewniając intensywne odbudowanie.

NATYCHMIASTOWA TRANSFORMACJA WŁOSÓW – jak sama nazwa wskazuje odżywka do włosów L’Oréal Paris to natychmiastowa kuracja dla włosów, które zaraz po zastosowaniu stają się wygładzone, miękkie i aksamitnie gładkie.

Stosowanie odżywki do włosów Total Repair 5 Conditioner to pięć korzyści:

– odbudowa włókien włosów,
– przywrócenie witalności,
– zwiększenie odporności i ochrona,
– zapewnienie naturalnego połysku,
– nadanie jedwabistej miękkości.

Jaki skład?

Odżywka regenerująca L’Oréal Paris to skład, w którym nie znajdziemy naturalnych składników, ale opracowano go w taki sposób, aby zapewniał skuteczność. W dość chemicznym składzie nie brakuje niestety składników komedogennych i mogących wywoływać podrażnienia.

Producent opisuje jednak, że Total Repair 5 Conditioner opiera się głównie na trzech substancjach.

1. Wnikający w głąb włosa ARGININA-K COMPLEX, który wzmacnia włosy.
2. Odbudowująca strukturę włosów od wewnątrz PRO-KERATYNA.
3. Wygładzające powierzchnię włosa i naprawiające złamane włókna CERAMIDY.

Jaka formuła?

Poręczna tubka kryje w sobie 250 ml odżywki do włosów Elsève o żelowej konsystencji, która sprawdza się bardzo dobrze na włosach. Aplikacja nie sprawia problemu, a formuła odżywki jest dość lekka, choć pojawiają się negatywne opinie o Total Repair 5 Conditioner. Niektóre kobiety narzekają, że odżywka obciąża włosy i może to być spowodowane składem. Sam zapach jest mocny, przyjemny i utrzymuje się na włosach długo po spłukaniu.

Jak stosować?

L’Oréal Paris chcąc ułatwić korzystanie z produktów pielęgnacyjnych sygnowanych swoją marką zapewnia formułę o natychmiastowym działaniu. Odżywkę nakłada się na włosy po myciu i spłukuje od razu, ponieważ Total Repair 5 Conditioner opracowano w taki sposób, aby właściwości odżywki do włosów były widoczne od razu.

OPINIA

Błyskawiczne działanie odżywki do włosów L’Oréal Paris to największa zaleta tego produktu, bo efekty widoczne są już przy pierwszym użyciu, bez konieczności długiego trzymania odżywki na włosach. Aplikacja jest bezproblemowa, na plus zasługuje konsystencja Total Repair 5 Conditioner. Niestety mocno chemiczny skład bez naturalnych dodatków może powodować zapychanie skóry i obciążanie delikatnych włosów.

CENA: 20 zł za 200 ml

Zostaw komentarz