NanoilMini_Header_01_ArganOil

Nanoil Argan Oil – olejek arganowy do włosów, skóry, paznokci

Klasyka pielęgnacji i najpopularniejszy olejek, o światowej sławie – teraz w najlepszym wydaniu, nierafinowany, tłoczony na zimno i ze znakiem jakości Ecocert. Olej arganowy pochodzący z Maroka to gwarancja najlepszej pielęgnacji: naturalnej, ale silnie rewitalizującej. Olejek Arganowy Nanoil to 100% odnowy Twoich włosów. W dodatku możesz go śmiało wykorzystać w pielęgnacji całego ciała i paznokci.

Dla kogo?

Olejek Arganowy Nanoil to w 100% naturalny, czysty eko olej, który ma doskonały bilans kwasów tłuszczowych omega-3 do omega-6. Oznacza to, że jest idealny dla każdych włosów, od grubych, ciężkich, bez objętości, przez normalne, cienkie, puszące się, aż po suche czy mocno zniszczone.

Jak działa?

Olejek arganowy jest ceniony właśnie ze względu na swoje działanie pielęgnacyjne. Jego domeną są włosy, w tej kwestii nie ma sobie równych. Jest porównywany do „poważnych” substancji regenerujących włosy takich jak keratyna czy biotyna. Olej arganowy Nanoil jest w 100% czysty i nierafinowany, dlatego jego „moc” pielęgnacyjna jest bardzo wysoka. Cenne składniki oleju wnikają w strukturę włosów, naprawiają uszkodzenia, a przy tym stwarzają ochronną otoczkę, chroniąca włosy przed zniszczeniem. Olejek radzi sobie też z przetłuszczającymi się włosami: jego lekka struktura nie obciąży ich, lecz „zabierze” nadmiar sebum, w myśl prostej zasady, że tłuszcz zmywa tłuszcz. Olej regeneruje, wzmacnia, reguluje i poprawia wygląd matowych, słabych włosów bez witalności.

Pamiętaj też, że olejek arganowy Nanoil ma dużo więcej zastosowań, dlatego wejdź na stronę https://nanoil.pl/olej-arganowy i poznaj jego wspaniałe możliwości pielęgnacyjne.

Jaki skład?

To wciąż, zaskakuje, ale jest faktem potwierdzonym w światowych badaniach nad olejkiem arganowym (w Maroko jest on narodowym skarbem, i najbardziej dochodowym surowcem eksportowym dlatego zleca się nieustannie nowe badania nad działaniem i składem olejku arganowego). Stąd wiadomo, że w jego składzie znajduje się ponad 200 substancji aktywnych – każda z nich ma wpływ na urodę i poprawia „jakość” włosów! Najważniejszymi składnikami olejki arganowego są:

Witamina E, kwasy tłuszczowe z grupy omega-6 i omega-3, flawonoidy, roślinne sterole, garbniki, butyrospermol – wszystkie te składniki są nieocenione w pielęgnacji zarówno włosów, jak i skóry. Regenerują, spowalniają procesy starzenia, są silnymi antyrodnikami, poprawiają zdrowie i nadają blask włosów.

Jaka formuła?

Lekka, oleista, przyjemna. Olejek arganowy nie należy do zbyt gęstych olejków, ma jasny, delikatnie żółty kolor, na dłoni niemal niewidoczny. Doskonale się rozprowadza na włosach, łatwo się wchłania.

Jak stosować?

Olejek arganowy Nanoil nadaje się do wielu zabiegów na włosy. Nakładaj go na włosy skórę głowy, zmyj po godzinie, lub zostaw na noc. Wcieraj w wilgotne włosy po myciu, nakładaj na pasma, łącząc do z odżywką, używaj do tworzenia kosmetyków DIY, stosuj samodzielnie zawsze wtedy, kiedy czujesz, że włosy potrzebują nawilżenia. Olejek można wcierać w całe włosy, w same końce, w mniejszej ilości (3-4 krople, jeśli nie zamierzasz go spłukać) lub około 10 ml na włosy (jeśli zamierzasz go zmyć). Możesz go śmiało stosować na skórę głowy – pobudzisz cebulki do pracy.

OPINIA
Olejek arganowy do włosów marki Nanoil zapracował sobie na najlepsze opinie swoim doskonałym działaniem. Jest bardzo ceniony i chętnie polecany, a jego cena w stosunku do jakości jest niewielka. To doskonały i wszechstronny kosmetyk do włosów, który uratował już niejedną fryzurę. Opinie dowodzą, ze olejek Nanoil hamuje też wypadanie włosów i pobudza je do wzrostu, dlatego masuj skórę głowy podczas olejowania włosów olejkiem arganowym, a z Nanoil szybko doczekasz się wysypu tzw. baby hair.

CENA: 39 zł za 50 ml

Zostaw komentarz