odżywka do włosów

Redken, Diamond Oil

Redken to marka, która swoje wersje odżywek do włosów zamknęła w formie olejków pielęgnacyjnych. Diamond Oil, odżywka do włosów na bazie olejów roślinnych, to skoncentrowane serum nabłyszczające, które opracowano na bazie innowacyjnych technologii.

Dla kogo?

Odżywka do włosów w oleju Redken Diamond Oil występuje w dwóch wersjach, które różnią się przeznaczeniem. Złoty Diamond Oil przeznaczono dla osób z włosami normalnymi i delikatnymi, natomiast olej w czarnej butelce opracowano z myślą o włosach trudnych do stylizacji i niesfornych.

Redken Diamond Oil to odżywka nabłyszczająca, a więc przede wszystkim dla osób zmagających się z problemem matowych włosów bez wyrazu.

Jak działa?

Odżywka do włosów Redken Diamond Oil to świetny kosmetyk do pielęgnacji włosów. Odżywia ich strukturę od środka, dzięki zawartości kompleksu proteinowego. To wpływa na wzmocnienie i regenerację włosów, a także odpowiedni poziom ich nawodnienia. Odżywka Diamond Oil gwarantuje kontrolę poziomu pH skóry głowy, ale przede wszystkim jej zadaniem jest nabłyszczenie włosów i dodanie im zdrowych refleksów.

Jaki skład?

Odżywka do włosów od Redken opiera się przede wszystkim na kompleksie „Shine Strong Complex”, czyli połączeniu trzech naturalnych olejków roślinnych z polimerami, co ma wpływać na właściwości nabłyszczające produktu. Diamond Oil to kosmetyków wolny od parabenów, silikonów i podobnych substancji szkodliwych.

OLEJ Z PESTEK MORELI – zapewnia nawilżenie, wygładzenie i aksamitną delikatność,
OLEJ LNIANY – eliminuje wypadanie włosów, przyspiesza ich wzrost, odżywia i wzmacnia,
OLEJ KOLENDROWY – mineralizuje i witaminizuje włosy, wzmacnia i zapewnia regenerację.

Jaka formuła?

Odżywki do włosów marki Redken mają konsystencję standardową dla olejów do pielęgnacji włosów. To produkt dość tłusty, który może ze względu na to nieco obciążać włosy. Nie ma konieczności spłukiwania odżywki Diamond Oil, ale trzeba ostrożnie i w racjonalnych ilościach aplikować ją na włosy. Zapach średnio intensywny, ale wydajność zaskakująco dobra z racji zastosowania aplikatora w formie pipetki.

Jak stosować?

Marka potwierdza, że Diamond Oil można stosować na wiele sposobów. To odżywka do włosów o konsystencji oleju, a więc najłatwiej wykorzystać ją do olejowania włosów i skóry głowy. Można to zrobić na sucho lub mokro, zimno lub ciepło, przed myciem lub po. Redken Diamond Oil można też dodać do innych produktów pielęgnacyjnych lub stosować tylko do zabezpieczania końcówek. Częstotliwość aplikacji uzależniona jest wyłącznie od użytkownika.

OPINIA

Diamond Oil to odżywka do włosów w formie olejowego serum. Na duży plus zasługuje przede wszystkim naturalny skład opierający się na olejach roślinnych, w którym nie znajdziemy sztucznych składników. Formuła produktu jest bardzo wydajna, opakowanie eleganckie, a zapach przyjemny. Są jednak też minusy i nie chodzi tylko o krótką trwałość zapachu na włosach. Redken Diamond Oil to dość tłusta odżywka, która może znacznie obciążać włosy, jeśli nie zachowa się ostrożności w ilości aplikowanego produktu.

CENA: 130 zł za 250 ml

Zostaw komentarz