odżywka do włosów

Macadamia, Flawless Cleansing Conditioner

Oczyszczająca odżywka do włosów w piance to nowość na rynku kosmetyków do pielęgnacji włosów. Odżywka o właściwościach myjących to innowacyjny produkt, który zapewnia działanie 6w1 na problematyczne włosy każdego rodzaju.

Dla kogo?

Odżywka do włosów Flawless Cleansing Conditioner to odpowiedź marki na wszystkie z najczęstszych problemów włosów. Polecana dla włosów grubszych, bez względu na długość, kolor i fakturę. Flawless Cleansing Conditioner nadaje się dla osób, które zmagają się z problemami takimi jak: zmatowienie, przetłuszczanie, osłabienie, siwienie, wypadania, łamliwość, szorstkość, a także skłonność do łupieżu lub rozdwajania końcówek.

Jak działa?

Flawless Cleansing Conditioner to odżywka do włosów 6w1, która łączy w sobie aż sześć właściwości i działa wielowymiarowo zapewniając nie tylko odżywienie, ale również odbudowę, wzmocnienie, a nawet oczyszczenie włosów.

1. OCZYSZCZA – odżywkę można stosować jako zamiennik dla szamponu,
2. SKRACA CZAS SUSZENIA – przyspiesza wysychanie włosów i ochrania podczas suszenia,
3. WZMACNIA – poprawia kondycję włosów działając na ich strukturę od wewnątrz,
4. WSPIERA STYLIZACJĘ – ułatwia rozczesywanie i pomaga w układaniu włosów,
5. PIELĘGNUJE – kompleksowo odżywia, poprawia wygląd i eliminuje problem elektryzowania,
6. DODAJE OBJĘTOŚCI – odżywka w piance pogrubia pasma i dodaje im objętości.

Jaki skład?

Macadamia oferuje odżywkę w piance, która jest wolna od parabenów, za to bogata w witaminy, białka i składniki odżywcze. Skład jest dość bogaty, ale niestety dość ciężki do zrozumienia dla przeciętnego użytkownika takich produktów. Wyczytać w nim możemy m.in. olej z orzechów makadamia, olej arganowy, ekstrakt z rumianku pospolitego, hydrolizowane biało roślinne, a nawet olej rycynowy. Mimo tego większość składu to chemiczne składniki, które ciężko rozszyfrować.

Jaka formuła?

Na uwagę zasługuje formuła produktu, ponieważ marka Macadamia jako jedna z nielicznych oferuje odżywkę do włosów w formie pianki. Produkt zamknięto w aluminiowej puszce podobnej do tych od pianek do włosów.

Dozownik podaje idealną ilość pianki, która przypomina lekki, kremowy mus o słodkim zapachu, który bardzo długo utrzymuje się na włosach.

Jak stosować?

Odżywka do włosów w piance to niecodzienny produkt pielęgnacyjny, stąd aplikacja może wydawać się problematyczna. Nie ma jednak nic trudnego w stosowaniu odżywki Macadamia Flawless. Jedną lub dwie pompki należy rozprowadzić na mokrych włosach kierując się od nasady po końce. W razie potrzeby można dodać nieco wody do odżywki, a dla lepszego efektu oczyszczania i odżywiania warto wcierać Flawless Cleansing Conditioner we włosy około 5 minut. Kosmetyk można stosować zamiennie dla szamponu. Odżywka nadaje się tylko do spłukiwania.

OPINIA

Pierwszym plusem Flawless Cleansing Conditioner jest bardzo wygodny i łatwy sposób aplikacji oraz bardzo wydajna formuła. Lekka odżywka do włosów w piance nie obciąża włosów, a przyjemny zapach długo utrzymuje się na włosach. Działanie na sześciu płaszczyznach to także zaleta, choć używanie odżywki Macadamia Flawless jako zamiennika szamponu nie sprawdzi się u każdego. Skład kosmetyku to również częściowo plus (nie zawiera parabenów, znajduje się w nim kilka ciekawych naturalnych składników), a częściowo minus (większość składu jest ciężka do rozszyfrowania i wydaje się opierać na mocno chemicznych substancjach).

CENA: 30 zł za 90 ml

Zostaw komentarz