NanoilMini_Header_03_CastorOil_HQ

Nanoil Castor Oil – olejek rycynowy do włosów, skóry, paznokci

Olejek rycynowy od Nanoil to kolejna gwiazda w pielęgnacji włosów. W pełni naturalny, nierafinowany i zimnotłoczony olejek sprawdza się w pielęgnacji zarówno włosów, jak i paznokci i skóry, a także – sposobem naszych babek i prababek – stanowi świetną odżywkę do brwi czy rzęs.

Dla kogo?

Dla każdego – olej rycynowy jest wszechstronny i wyjątkowy. Skomponowany z kwasu rycynolowego, jest uniwersalną odżywką do włosów osłabionych i wypadających, które nie chcą rosnąć, są słabe i domęczone zabiegami chemicznymi (koloryzacja, rozjaśnianie, trwała). Olejek rycynowy Nanoil odnajdzie się także w pielęgnacji włosów ciężkich, tłustych, bez objętości – świetnie oczyszcza skórę głowy i działa antybakteryjnie, usuwa nadmiar sebum, a także pięknie unosi włosy u nasady. Szukasz olejku do tłustych włosów – olej rycynowy jest dla Ciebie!

Jak działa?

Olejek rycynowy Nanoil jest wyjątkowym pośród wszystkich lejków. Stworzony do pielęgnacji, która wymaga specjalnego działania: olejek doskonale oczyszcza włosy z sebum i toksyn, buzie z zanieczyszczeń. Działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo, jest ratunkiem dla włosów osłabionych i przerzedzanych. W podobny sposób działa na małe włoski, ponieważ przyspiesza wzrost rzęs, brwi i oczywiście włosów. Ponadto olejek doskonale odżywia, wzmacnia i wspiera odbudowę. Jego właściwości oczyszczające czynią z niego doskonałą odzywkę dla włosów tłustych, a także składnik mieszanek DIY do oczyszczania cery. Ponadto olej natłuszcza, dbając o odpowiednie nawilżenie, a także zjawiskowo wygładza strukturę włosa, zmiękcza i podkreśla ich blask.

Pamiętaj też, że olejek rycynowy Nanoil ma dużo więcej zastosowań, dlatego wejdź na stronę https://nanoil.pl/olej-rycynowy i poznaj jego wspaniałe możliwości pielęgnacyjne.

Jaki skład?

Nawet 90% składu oleju rycynowy to bardzo nietypowy (by nie rzec: niezwykły) organiczny kwas tłuszczowy, czyli wspomniany już rycynolowy (rącznikowy). Fakt, że jest on niespotykany w żadnym innym oleju, czyni z Nanoil Castor Oil wspaniały i wyjątkowy kosmetyk w całej kolekcji naturalnych olejków. Nieco mniej jest w nim kwasów z grup omega, za to pojawiają się cenne minerały i witaminy, m.in. witamina A i E. A już fakt, że olej rycynowy jest wyjątkowo podobny do ludzkiej keratyny, czyni z niego potężnego rekonstruktora włosów.

Jaka formuła?

Dość gęsta, oczywiście oleista, ale bardzo przyjemna. Olejek rycynowy nakłada się doskonale, ponieważ nie ścieknie ani z włosów, ani ze skóry czy Panki. Nieco bardziej gęsty niż jego “olejkowi koledzy”, choć ten zw wersji Nanoil jest dość lekki, dlatego wnika głębiej we włosy i mniej odsadza się na powierzchni dzięki temu pielęgnacja jest bardziej zaawansowana

Jak stosować?

Ze względu na specyficzne powinowactwo i porównywanie z keratyną, najchętniej stosuje się go na włosy, aby je wzmocnić. Regularne aplikowany olejek rycynowy Nanoil to jedna z najlepszych kuracji na porost i wzmocnienie oraz poprawę wyglądu włosów. Stosuj olejek na skórę głowy, gdyż pobudza wzrost włosów i zapobiega nadmiernemu wypadaniu. Olej minimalizuje ryzyko łysienia. Nanoil Castor Oil doskonale dba też o nawilżenie, uelastycznia, podkreśla naturalny kolor i pięknie nabłyszcza pasma. Zabezpiecza też rycynowego w końce włosów i zapobiegnie ich rozdwajaniu i przesuszaniu.
Pamiętaj też, że olejek rycynowy Nanoil ma dużo więcej zastosowań, dlatego wejdź na stronę www.nanoil.pl i poznaj jego wspaniałe możliwości pielęgnacyjne.

OPINIA

Doskonałe opinie w tym przypadku wcale nie dziwią, ponieważ olejek rycynowy Nanoil w pełni an nie zasłużył. Jest lekki, czysty, organiczny, nierafinowany i tłoczony na zimno. To olej, który zadba o Ciebie o stóp do głów, a pozytywne komentarze wokół niego świadczą o tym, że nie zawodzi. Warto mieć maleńką, magiczną” buteleczkę w łazience – nieraz po niego sięgniesz, nie tylko podczas kuracji na włosy.

CENA: 39 zł za 50 ml

 

Zostaw komentarz