odżywka do włosów

Davines, Essential Haircare, DEDE Hair Mist

Davines to marka oferująca produkty wysokiej jakości. Każdy z kosmetyków wzbogacony jest o jedną z substancji aktywnych pozyskiwanych z gospodarstw Slow Food Presidia we Włoszech; w przypadku odżywki DEDE Hair Mist jest to ekstrakt z czerwonego selera. Kosmetyki całkowicie organiczne i ekologiczne to charakterystyka marki.

Dla kogo?

Delikatna odżywka do włosów w spray’u od Davines to idealny kosmetyk ochronny, który sprawdza się przed strzyżeniem, prostowaniem, trwałą lub koloryzacją. Poleca się stosowanie DEDE Hair Mist na włosy wysokoporowate, zniszczone i przesuszone.

Warto włączyć delikatną mgiełkę regeneracyjną do codziennej pielęgnacji włosów.

Jak działa?

Produkty Davines to produkty o ukierunkowanym działaniu. W przypadku odżywki do włosów DEDE Hair Mist z serii Essential Haircare można powiedzieć o działaniu regeneracyjnym. Mgiełka ma przywracać włosom zdrowie, dobrą kondycję i naturalnie piękny wygląd.

– wyrównuje porowatość zniszczonych włosów,
– zapewnia włosom remineralizację,
– odżywia komórki włosów od nasady po końce,
– ochrania włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Jaki skład?

Podstawowym składnikiem odżywki do włosów Davines Hair Mist jest EKSTRAKT Z CZERWONEGO SELERA Z ORBASSANO, który zapewnia włosom dostawę zestawu niezbędnych soli mineralnych. W naszpikowanym chemią składzie znajdziemy również hydrolizowane proteiny ze słodkich migdałów i na tym kończą się naturalne składniki w składzie. Marka opisuje odżywkę jako eko produkt wolny od siarczanów i parabenów.

Jaka formuła?

Odżywkę do włosów DEDE Hair Mist zamknięto w półprzezroczystej, prostej butelce o pojemności 250 ml z atomizerem. Odżywka ma płynną konsystencję i żółty kolor. Lekka mgiełka nadaje się do rozpylania nawet na suche włosy, bo nie obciąża pasm i wchłania się bardzo szybko pozostawiając jedynie uczucie miękkości.

Jak stosować?

Aplikacja odżywki do włosów DEDE Hair Mist jest niebywale łatwa, dzięki zastosowaniu lekkiej formuły i rozpylacza. Wystarczy spryskać włosy odżywką równomiernie i z każdej strony. Ważne, aby robić to na włosach umytych i osuszonych ręcznikiem. Odżywki Davines nie trzeba spłukiwać.

OPINIA

Największą zaletą marki jest ekologiczne podejście – Davines dba o środowisko ochraniając bioróżnorodność, pakując swoje odżywki w opakowania z biodegradowalnych materiałów, wykorzystując do produkcji wyłącznie energię ze źródeł odnawialnych. Jednak sama odżywka DEDE Hair Mist nie ma w sobie zbyt wielu składników naturalnego pochodzenia, a chemiczne substancje mogą trochę odpychać. Skuteczność produktu jest dobra, a na ogromne gratulacje zasługuje wyposażenie odżywki w atomizer, co podnosi wydajność i ułatwia aplikację. Produkt mimo wszystko jest godny przetestowania.

CENA: 130 zł za 250 ml

Zostaw komentarz