odżywka do włosów

Oribe, Gold Lust Nourishing Hair Oil

Oribe to marka luksusowych kosmetyków ze Stanów Zjednoczonych, w której ofercie znajduje się bogata paleta produktów uwielbianych przez amerykańskich stylistów fryzur. Większość modelek na swoich włosach nosi właśnie kosmetyki Oribe, w tym odżywkę do włosów Gold Lust Nourishing Hair Oil.

Dla kogo?

Nie tylko modelki mogą cieszyć się właściwościami odżywki do włosów Oribe. Olejową odżywkę Gold Lust Nourishing Hair Oil poleca się do włosów wysokoporowatych – zniszczonych (także farbowaniem lub mocno obciążającymi zabiegami fryzjerskimi), przesuszonych, łamliwych i matowych.

Posiadacze innych włosów też mogą stosować odżywkę Oribe dla wzmocnienia i ochrony włosów.

Jak działa?

Olejowa odżywka do włosów Gold Lust Nourishing Hair Oil to niebywale lekki produkt o natychmiastowym działaniu. Otula pasma ochronnym filtrem i zapobiega ich uszkodzeniu bez efektu obciążania. Zapewnia ochronę termiczną włosów i zmniejsza czas schnięcia. Wykazuje działanie mocno regenerujące, ponieważ wnika we włosy przywracając im witalność, wzmacniając i poprawiając kondycję nawet najbardziej uszkodzonych kosmyków. Oprócz intensywnego odżywiania i wzmacniania włosów zapewnia blask i jedwabisty połysk, a także ułatwia rozczesywanie włosów i zapobiega elektryzowaniu się.

Jaki skład?

Oribe Gold Lust Nourishing Hair Oil to odżywka do włosów o olejowej formule. Łączy w sobie właściwości kilku różnych olejów i naturalnych wyciągów roślinnych. Skład odżywki do włosów od Oribe jest naprawdę bogaty i różnorodny.

ORIBE SIGNATURE COMPLEX – arbuz, liczi, wyciąg z kwiatów szarotki alpejskiej.

WYCIĄGI ROŚLINNE:
– z drzewa sandałowego,
– z korkowca amurskiego,
– z jęczmienia zwyczajnego,
– z nasion strączyńca,
– z bergamotki.

OLEJE NATURALNE:
– olej arganowy,
– z modraka abisyńskiego,
– z nasion czarnej porzeczki,
– z oliwki europejskiej,
– ze skórki cytrynowej,
– masło shea.

Jaka formuła?

Olejową odżywkę zamknięto w ciemnej, szklanej butelce z aplikatorem w formie spray’u, co zapewnia łatwość korzystania bez konieczności brudzenia rąk. Wydajność produktu również jest bardzo dobra. Szybko wchłania się we włosy, ponieważ Oribe Gold Lust jest kosmetykiem lekkim, mimo że ma formułę olejku. Niestety zapach nie utrzymuje się na włosach długo, a aplikacja zbyt dużej ilości oleju na suche włosy dla zabezpieczenia może powodować przetłuszczanie włosów.

Jak stosować?

Odżywka do włosów Oribe to produkt, który powinno nakładać się na wilgotne włosy. Można zastosować go wraz z szamponem do włosów, ale lepsze efekty przynosi nakładany przed myciem i pozostawiany na dłuższy czas. Zaleca się nakładanie Gold Lust Nourishing Hair Oil na włosy przed suszeniem lub wyjściem na słońce, aby zapewnić włosom ochronę termiczną i ograniczyć uszkodzenia włosów. Odżywka nadaje się do każdego typu włosów, które wymagają ochrony.

OPINIA

Odżywka do włosów od Oribe to produkt, który charakteryzuje skład bardzo bogaty w oryginalne składniki naturalnego pochodzenia, jakich nie znajdziemy w innych produktach o podobnym przeznaczeniu. To największa zaleta tej odżywki do włosów, która oprócz skuteczności jest również bardzo łatwa w aplikacji i wydajna. Niewielkim minusem jest krótkotrwały zapach i możliwość przetłuszczania włosów przy aplikacji na suche włosy. Faktycznie można by też spodziewać się nieco więcej właściwości po odżywce do włosów za taką cenę i o tak zróżnicowanym składzie.

CENA: 200 zł za 100 ml

Zostaw komentarz